نماشویی باطناب

انجام کلیه خدمات مربوط به نماشویی با طناب و بدون نیاز به داربست توسط  کفسابی آنا انجام می پذیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های زیر تماس بگیرید . از مشاوره نماشویی ما بهره ببرید.

۰۹۱۲۳۷۷۶۱۹۰

۰۹۳۶۳۸۵۰۲۰۸

کفسابی

نماشویی

شستن نمای ساختمان ها با استفاده از دستگا واتر جت گفته می شود. دلایلی گوناگونی وجود دارد که باید نماشویی کرد نظیر

    • تمیز کردن نمای ساختمان
    • از بین بردن کثیفی نما
  • از بین بردن مواد گوناگون مثل سیمان ، گچ و.. 

نماشویی کردن نمای ساختمان ، مقرون به صرفه ترین راه حل برای تمیزی و از بین بردن کثیفی نمای ساختمان ها می باشد.همچنین راهی بسیار ارزان نیز برای پاکیزگی نمای ساختمان می باشد.

برای دریافت مشاوره رایگان نماشویی با شماره زیر در تماس باشید.

۰۹۳۶۳۸۵۰۲۰۸

۰۹۰۱۲۰۸۰۸۲۲

نماشویی باطناب

نماشویی بدون داربست

نماشویی با طناب

راپلکار

برای انجام نماشویی باطناب باید از افراد راپلکار استفاده شود که برای اجرای کار نماشویی به صورت حرفه ای آموزش دیده اند. انجام نماشویی باطناب برای افرادی که در این زمینه تخصص ندارند بسیار خطرناک می باشد و می تواند عواقب جبران ناپذیری را برای آنها ایجاد کند .دلیل اصلی این امر این است که کار در ارتفاع بسیار خطرناک است. افرادی که کفسابی و نماشویی آنا برای این کار انتخاب می کند کارکنانی بسیار باتجربه و کار آزموده می باشند که جای نگرانی برای شما باقی نمی گذارند.براز انجام هر کاری باید از افرادی استفاده کنید که در آن زمینه مهارت کاملی داشته باشند.

نماشویی بدون داربست

برای انجام نماشویی نیازی نیست که داربست وجود داشته باشد. در بسیاری از موارد مشاهده می شود که برخی از افراد  تصور می کنند که برای انجام نماشویی ساختمان باید داربست وجود داشته باشد اما این کار نیاز نیست زیرا که با وجود طناب و افراد راپلکار ما به داربست نیاز نمی باشد. و به راحتی می توان نماشویی بدون داربست انجام داد.

پیچ رولپلاک نما

انجام پیچ روپلاک نما به منظور جلوگیری از ریزش سنگ نما با استفاده از دستگاه  های به روز انجام می پذیرد.

نماشویی با طناب

نماشویی باطناب را به منظور عدم استفاده از داربست و جلوگیری از هزینه های اضافی استفاده می شود.در انجام این کار از طناب مخصوص راپلکاران استفاده می شود.این امر برای حفاظت از کارکنان بسیار حائز اهمیت می باشد.انجام نماشویی باطناب با دستگاه واترجت و یا همان سندبلاست صورت می پذیرد و این دستگاه آب را با فشار بسیار زیادی به پرتاب می کند که این امر باعث تمیزی نمای ساختمان و سنگ می شود.

مواد نماشویی

برای انجام نماشویی مواد مختلفی استفاده می شود که مشهور تر ین آنها ماده ای تحت عنوان سلیس است.این ماده سبب می شود که که کثیفی ها و مواد گوناگون روی سنگ از بین برود و سنگ تمیز و براق شود.

پولیش نما

انجام پولیشکاری و هچنین رزین کاری نما با استفاده از بهترین انواع مواد رزین و پولیش صورت می پذیرد.انجام رزین نما سبب می شود که سنگ نما به صورت یکپارچه شود و سوراخ های مود در سنگ از بین برود.همچنین انجام پولیش نما سبب می شود که نما به صورت براق به نظر برسد و همچنیین باعث می شود که سنگ نما در برابر باران و مواد مختلف در امان باشد.

همه انواع سنگ نما قابل نماشویی  را دارند و نوع سنگ مهم نمی باشد.

بیشتر بخوانید  نماشویی بدون داربست