سنگسابی سنگ

سنگسابی سنگ  و  کفسابی انواع سنگ با استفاده از بهترین و مناسب ترین دستگاه های روز دنیا و همچنیین افراد متخصص در این زمینه آماده ارائه خدمات می باشد.

۰۹۱۲۳۷۷۶۱۹۰

۰۹۳۶۳۸۵۰۲۰۸

سنگسابی سنگ چیست

سنگسابی سنگ در واقع همان کفسابی می باشید و همانطوری که قبلا خدمتتون عرض کردم کفسابی به منظور سابیدن سنگ به منظور از بین بردن زبری سنگ ، شفاف شدن سنگ ، یکدست شدن سنگ ، بتونه کاری سنگ ، و….

در تصاویر زیر شما عزیزان نمونه های  کفسابی ما را مشاهده می فرمایید.

کفسابی و نماشویی

سنگسابی

سنگسابی

سنگسابی سنگ

سنگسابی سنگ

علل اینکه برخی از مشتریان کفسابی آنا را انتخاب می کنند

۱) دارا بودن به روز ترین دستگاه کفسابی  

۲) دارا بودن افراد و کارکنان متخصص در زمینه کفسابی و نماشویی و سنگسابیسنگ

۳) استفاده از به روز ترین متدد کفسابی 

۴) استفاده از به روز ترین ابزار کفسابی 

۵) قابل اعتماد بودن بین مشتریان عزیز 

۶) مشاوره ی رایگان در زمینه کفسابی که برای این کار کافی است با ما تماس بگیرید

کفسابی

اما در ادامه به این نکته می رسیم که چرا باید سنگ را سنگسابی کرد؟

برای پاسخ به این سوال باید متذکر شوم که کفسابی اصلا یک هزینه اضافی نیست بلکه برای جوگیری از هزینه های اضافی است.

در بسیاری از موارد مشاهده می کنیم که سنگ احیانا سیاه شده ، حالت بر آمدگی دارد ، کثیف شده به دلایل مختلف نظیر وجود سیمان ، گچ و یا موارد مشابه روی سنگ ، سیاه شدن سنگ بخاطر شستن سنگ با جوهرنمک و اسید ویا موارد مشابه که برای حل این مشکل ها و برگرداندن سنگ به حالت اولیه باید کفسابی کنید که این کار نوعی کاری مادام العمر می شود.

ابزار کفسابی و سنگسابی 

به طور خلاصه باید عرض کنم که امروزه ابزار کفسابی و سنگسابی به میزان بسیار زیادی است که از مهم ترین آنها که مربوط به ساب آخر هم می باشد که به منظور شفافیت بیشتر سنگ به کار می رود  می توان سنگ ایتالیایی ( ساب ایتالیایی ) را نام برد که از مهم ترین ابزار سنگسابی سنگ می باشد…بقیه ابزار کفسابی به منظور های مختلف نظیر یکدست کردن سنگ ، ازبین بردن سیاهی سنگ ، یکسان کردن سنگ و… به کار می رود.

برای مشاهده درباره ی ما اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده راه های ارتباطی اینجا کلیک نمایید

قیمت کفسابی

قیمت کفسابی به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله عوامل مهم و  موثر در هزینه کفسابی می توان به نوع سنگ اشاره کرد به طوری که هزینه کفسابی برای سنگ گرانیت بشتر از انواع دیگر سنگ ها می باشد که این به دلیل سختی و پر زحمت بودن کفسابی گرانیت می باشد .البته این هزینه ها به صورت توافقی طی می شود .

با تشکر از حسن انتخاب شما عزیزان و انتخاب کفسابی ما

[otw_shortcode_button href=”https://t.me/kafsabiana” size=”medium” icon_position=”right” shape=”round” target=”_blank”]کانال تلگرامی[/otw_shortcode_button]

بیشتر بخوانید  کفسابی موزایک